- HUION
- Ново

Цена
€60 00 / 117 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
- 4096 нива на натиск
Рисува с различна дебелина според натиска — подобно на истински молив. - Tilt support ±60°
Разпознава наклона на писалката за shading и по-естествено рисуване. - 2 странични бутона
За бързи функции (undo, brush, eraser и др.). Работят основно в HiPaint. - Palm rejection
Таблетът приоритизира върха на писалката и намалява случайните докосвания от ръката. - USB-C зареждане
- До 45 часа работа с едно зареждане.
- Точност:
- ±0.3 mm в центъра
- ±0.6 mm в ъглите
- Sensing height: около 10 mm
Засича писалката още преди да докосне дисплея.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- 4096 нива на натиск
Рисува с различна дебелина според натиска — подобно на истински молив. - Tilt support ±60°
Разпознава наклона на писалката за shading и по-естествено рисуване. - 2 странични бутона
За бързи функции (undo, brush, eraser и др.). Работят основно в HiPaint. - Palm rejection
Таблетът приоритизира върха на писалката и намалява случайните докосвания от ръката. - USB-C зареждане
- До 45 часа работа с едно зареждане.
- Точност:
- ±0.3 mm в центъра
- ±0.6 mm в ъглите
- Sensing height: около 10 mm
Засича писалката още преди да докосне дисплея.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Писалка |
| Съвместимост | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.03кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип стилус | Активен |
| Съвместимост | Windows таблет |
| Материал на върха | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Чувствителност на натиск | Да |
| Нива на натиск (levels) | 8192 |
| Защита от дланта | Да |
| Поддръжка на наклон | Да |
| Живот на батерията (h) | 300 h |
| Тип зареждане | USB-C |
| Тегло (g) | 14 g |
| Тегло | 0.03кг |
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
Активна цифрова писалка HUION Kamvas Slate 10
Насладете се на естествено, прецизно писане и рисуване върху вашия 10.1-инчов таблет с активната цифрова писалка HUION Kamvas Slate 10. Проектирана за безпроблемна съвместимост с Kamvas Slate 10, тази писалка без батерии предлага отзивчиво усещане като върху хартия за художници, студенти и професионалисти.
Ключови Предимства
- Удобство без батерии — Не се нуждае от зареждане, за да творите без прекъсване.
- Висока чувствителност на натиск — С 8192 нива на натиск всеки щрих варира естествено от тънки линии до плътни щрихи.
- Технология за защита от дланта — Поставете ръката си удобно върху екрана, докато рисувате или пишете, без нежелани маркировки.
- Поддръжка на наклон — Постигайте ефекти на засенчване точно като с истински молив чрез накланяне на писалката.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип стилус | Активен, без батерии |
| Чувствителност на натиск | Да |
| Нива на натиск | 8192 |
| Защита от дланта | Да |
| Поддръжка на наклон | Да |
| Съвместимост | HUION Kamvas Slate 10 |
Какво има в кутията
- Активна цифрова писалка HUION Kamvas Slate 10
- Резервни накрайници
- Инструмент за смяна на накрайници
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








